De gladheid heeft donderdag voor meerdere ongevallen in en rond de stad gezorgd. De A7 werd gedeeltelijk afgesloten nadat enkele automobilisten van de spiegelgladde rijksweg waren gegleden.
Een 45-jarige inwoner van Groningen botste gisteren bij Beerta met zijn wagen tegen de vangrail. Twee kinderen van 10 en 14 jaar moesten licht gewond naar het ziekenhuis.
Een 39-jarige stadjer verloor gistermiddag bij Klein Ulsda door de gladheid de controle over het stuur. De auto sloeg over de kop, reed door een omheining en belandde op de kop in een afwateringsgat. De man wist met rugletsel en lichte verwondingen aan het gezicht zelf uit de auto te kruipen.
Hij is naar het ziekenhuis gebracht. De auto werd met een hoogwerker uit het gat gehaald.
Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…
De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…
In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…
Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…
In de Lodewijkstraat zijn in de nacht van zaterdag op zondag vernielingen aangericht aan meerdere…
Nova Tech Lycurgus heeft zondagmiddag in eigen huis niet kunnen winnen van koploper Knack Roeselare.…