Categorieën: Nieuws

UMCG kerstactie levert ruim 23.000 euro op

De speciale kerstactie ‘Laat het zieke kind stralen’ van het UMCG heeft 23.185 euro opgebracht. Met de opbrengst wordt de aanleg van een kinderspeeltuin bij het Beatrix Kinderziekenhuis van het UMCG betaald.

Kinderen kunnen in de speeltuin tijdens hun ziekenhuisopname buiten spelen. Er komt een theehuisje te staan, waar vrijwilligers van de Stichting Vrienden van het UMCG veel activiteiten voor de kinderen organiseren.

De speeltuin moet binnen een half jaar gereed zijn.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Betsie Meijer

Recente berichten

“Maandag wisselend bewolkt, komende dagen veel zon”“Maandag wisselend bewolkt, komende dagen veel zon”

“Maandag wisselend bewolkt, komende dagen veel zon”

De zon krijgt de komende dagen veel ruimte. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kan het op…

3 uur geleden
Joël Stoppels weet uniek schildje van Haren te bemachtigen: “Vertelt bijzondere oorlogsgeschiedenis”Joël Stoppels weet uniek schildje van Haren te bemachtigen: “Vertelt bijzondere oorlogsgeschiedenis”

Joël Stoppels weet uniek schildje van Haren te bemachtigen: “Vertelt bijzondere oorlogsgeschiedenis”

Joël Stoppels van Battlefield Tours heeft bijzondere museumobjecten aan zijn collectie weten toe te voegen.…

3 uur geleden
Burgemeester oneens met uitspraken minister Faber en gaat viraal: “Vrijwilligers zijn het goud”Burgemeester oneens met uitspraken minister Faber en gaat viraal: “Vrijwilligers zijn het goud”

Burgemeester oneens met uitspraken minister Faber en gaat viraal: “Vrijwilligers zijn het goud”

Burgemeester Mirjam van 't Veld (CDA) is het niet eens met de uitspraken die minister…

5 uur geleden
TAMAR maakt liedje over gloednieuw Dudok: “Als iets mij raakt, dan maak ik een liedje”TAMAR maakt liedje over gloednieuw Dudok: “Als iets mij raakt, dan maak ik een liedje”

TAMAR maakt liedje over gloednieuw Dudok: “Als iets mij raakt, dan maak ik een liedje”

De officiële opening moet nog plaatsvinden maar Dudok aan het Diep is nu al bezongen…

5 uur geleden
Kinder-Matthäus-Passion smaakt naar meer: “Zorgelijk dat er steeds minder muziek is in de klas”Kinder-Matthäus-Passion smaakt naar meer: “Zorgelijk dat er steeds minder muziek is in de klas”

Kinder-Matthäus-Passion smaakt naar meer: “Zorgelijk dat er steeds minder muziek is in de klas”

In Loppersum en in de Akerk werd afgelopen week de kinder-Matthäus-Passion opgevoerd. Het ging om…

7 uur geleden
GRC Groningen stap dichterbij kampioenschap, winst GVAVGRC Groningen stap dichterbij kampioenschap, winst GVAV

GRC Groningen stap dichterbij kampioenschap, winst GVAV

Het kampioenschap in de tweede klasse H zondag is voor GRC Groningen weer een stap…

8 uur geleden