De wegen in de gehele stad zijn spekglad. De politie waarschuwt wanneer men niet de weg op hoeft, dan ook niet te gaan.
Op de Laan 1940-1945 slipte een auto van een 39-jarige Stadjer. Hij raakte niet gewond. Wel werd zijn auto door agenten beveiligd, omdat hij midden op de weg stond. En op de A28 bij Haren raakte de auto van een 23-jarige vrouw uit Groningen in een slip. Zij verklaarde dat zij tijdens het oprijden van de snelweg een rondje maakte door de gladheid en tegen de middengeleider tot stilstand kwam. Zij was niet gewond en de auto had lichte schade. Agenten brachten haar onder begeleiding naar de eerstvolgende afrit.
Ook buiten de stad zijn de wegen door ijzel bijzonder glad. Bij verschillende ongelukken in de provincie zijn dodelijke slachtoffers te betreuren, onder andere aan het Hoendiep in Stroobos en op de N33.
Update 18:40
Bij het Julianaplein is een omleiding ingesteld in verband met een ongeval. Ook is de A7 in de richting van Duitsland afgesloten ter hoogte van Noordbroek. De politie leidt het verkeer om via Hoogeveen.
Update 19:00
Alle omleidingen zijn inmiddels weer opgeheven. De gladheidswaarschuwing telt nog zeker tot 31 december 2 uur.
Een 23-jarige man uit Groningen die eind december werd aangehouden op verdenking van het witwassen…
De sterrenhemel blijft magisch, en gelukkig hebben we sterrenkundige Jeffrey Bout aan de lijn !…
De werkdruk bij Jeugdbescherming Noord (JB Noord) en Veilig Thuis Groningen (VTG) blijft onverminderd hoog.…
Op een fietspad langs de Kluiverboom in Lewenborg vond aan het begin van donderdagavond een…
Richting het weekend wordt het weer in Groningen geleidelijk aan frisser. Vrijdag begint nog met…
De gemeente Groningen is op zoek naar mensen die willen meehelpen aan de totstandkoming van…
Bekijk reacties
RT @oogtv: #groningen Wegen spekglad in de Stad http://www.oogtv.nl/2010/12/wegen-spekgl...
RT @oogtv: #groningen Wegen spekglad in de Stad http://www.oogtv.nl/2010/12/wegen-spekgl...
moet controleren:)