Voor de verkiezingen van de Provinciale Staten van woensdag 2 maart aanstaande hebben zich 11 partijen aangemeld. De Partij voor de Vrijheid en de partij 50plus doen voor het eerst mee.
Behalve de twee nieuwkomers doen ook PvdA, CDA, VVD, D66, ChristenUnie, SP, GroenLinks, Partij voor de dieren en de Partij voor het Noorden mee. Deze partijen hebben op dit moment ook allen zetels in de Provinciale Staten.
De kandidatenlijsten van de verschillende partijen moeten deze week nog worden goedgekeurd door het centraal stembureau. Ook wordt er nog gekeken naar de lijstverbinding die sommige partijen zijn aangegaan. Als dat gebeurd is, wordt de officiële kieslijst bekend gemaakt.
Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…
Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…
Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…
In een woning aan de Verlengde Hereweg heeft zondagmiddag korte tijd brand gewoed. Bij de…
Donar heeft zondagmiddag in Brussel verloren van Brussels Basketball. In een wedstrijd met twee gezichten…
Nova Tech Lycurgus is de play-offs om de landstitel prima begonnen. In de eerste wedstrijd…