Categorieën: Nieuws

Quizkampioenschap in Martinikerk

In de Martinikerk vindt zaterdag het open Nederlandse Quizkampioenschap plaats. Het is voor de tweede keer dat de quiz georganiseerd wordt.

De contest bestaat uit negen rondes waarin thema’s als geschiedenis, sport, cultuur en showbizz aan de orde komen. De teams bestaan uit maximaal vijf personen. Op de avond zijn er verschillende prijzen te verdelen voor onder andere het beste quizteam, het beste studententeam of het beste studentensportteam.

Het kampioenschap begint zaterdagavond om 19.00 uur in de Martinikerk. Vorig jaar trok het evenement vierhonderd deelnemers. De organisatie laat weten dat dit aantal dit jaar ruim overtroffen wordt.

Betsie Meijer

Recente berichten

Afvalbrand in Voermanstraat in Paddepoel

Het is nog geen oud en nieuw, maar de ongeregeldheden zijn al begonnen. De brandweer…

5 uur geleden

Oud-speler FC Groningen Marnix Kolder afgelopen zomer getroffen door herseninfarct

Marnix Kolder is afgelopen zomer getroffen door een herseninfarct. Dat meldt de oud-speler van onder…

6 uur geleden

Vrijdag bewolkt en grijs, eind van de week kans op zon

Het blijft de komende dagen bewolkt en grijs. De zon laat zich niet of nauwelijks…

7 uur geleden

Groningers winnen goud, zilver en tweemaal brons tijdens WK Indonesische vechtkunsten

De achtkoppige Groningse pencak silat-ploeg heeft vier prijzen behaald op het wereldkampioenschap in Abu Dhabi.…

9 uur geleden

Bedenker veiligheidsapp uit Groningen veroordeeld voor oplichting

Een rechtbank in Amsterdam heeft een 45-jarige Stadjer veroordeeld voor oplichting. De man krijgt tot…

14 uur geleden

Schoorsteenbrand in woning aan de Pop Dijkemaweg

Op de avond van eerste kerstdag heeft een brand gewoed in een schoorsteen van een…

17 uur geleden