De beloften van FC Groningen zijn er niet in geslaagd om de halve finale van de KNVB-beker voor beloften te halen. Op eigen veld werd de ploeg van trainer Dick Lukkien uitgeschakeld door Jong FC Den Bosch: 1-2
De forse wind op het Sportpark Corpus den Hoorn zorgde voor een matige wedstrijd. Jong FC Groningen kwam vijf minuten voor rust op voorsprong. Topscorer Norair Mamedov gleed een voorzet van Danny Post binnen.
Tot een kwartier voor het einde van de wedstrijd kon FC Groningen in de overwinning geloven. Twee doelpunten van Diego Karg maakten echter een einde aan alle illusies. De ploeg moet zich nu richten op de competitie, waar het nog steeds op de tweede plaats staat.
Het KNMI waarschuwt in de nacht van woensdag op donderdag voor dichte mist. Voor de…
Het besluit om de kap van het Betonbos vanwege het broedseizoen niet door te laten…
De 10-jarige Kian Sijp heeft samen met zijn oma Greta woensdagmiddag een check van 8.115…
De gemeente gaat minder vaak maaien op plekken waar het niet beslist noodzakelijk is. Een…
Na twee dagen van nauwelijks zichtbare, natmakende regen, wordt Groninger getrakteerd op wat meer zonnestralen.…
De plannen om een busbaan aan te leggen via de Vinkenstraat, E. Thomassen à Thuessinklaan…