Categorieën: 112

Brandweer blaast kaars uit

Een bijzondere klus voor de Groninger brandweer maandagochtend. De meldkamer werd gebeld door een voorbijganger die een brandende kaars zag staan in café De Bres aan de Kerklaan.

“De melder vertelde dat behalve de kaars ook de tafel waar het op stond in vuur en vlam stond”, vertelt woordvoerder Harry Annen van de brandweer. “We zijn ter plaatse gekomen met een bluswagen en een ladderwagen”.

Bij aankomst bleek er echter weinig aan de hand te zijn. “De collega’s zagen in het café een kaars vredig branden. Ze zijn de horecagelegenheid in gegaan en hebben het vlammetje met een ferme zucht als een nachtkaars weten te doven”, vertelt woordvoerder Annen lachend.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Twee jaar cel geëist tegen vrouw (36) uit Stad voor poging tot wurging moeder

Het Openbaar Ministerie heeft twee jaar gevangenisstraf geëist tegen een 36-jarige vrouw uit Groningen. Volgens…

44 minuten geleden

Koningsdagfeest in Hoogkerk afgelast door tekort aan vrijwilligers

Het Koningsdagfeest in Hoogkerk gaat zaterdag niet door. Volgens RTV Noord krijgt de organisatie niet…

50 minuten geleden

VERZETJE! trekt honderden bezoekers: “Geschiedenis van de jaren tachtig herhaalt zich”

In Het Viadukt aan de Euvelgunnerweg vond zaterdagavond VERZETJE! plaats. Volgens Stijn ten Hoeve van…

60 minuten geleden

Broodoven vat vlam in supermarkt aan Floresplein

Bij de vestiging van supermarkt Albert Heijn aan het Floresplein is dinsdagmiddag brand uitgebroken in…

1 uur geleden

Weg tussen Leonard Springerlaan en Paterswoldseweg vanaf maandag lange tijd dicht

De weg tussen de Leonard Springerlaan en de Paterswoldseweg in Groningen is vanaf aanstaande maandag…

1 uur geleden

A28 naar Assen weer open na aanrijding met wolf, dier afgemaakt (update)

Wie vanuit de Stad met de auto naar Assen wilde, werd sinds het eind van…

3 uur geleden