Categorieën: 112

Fietser aangereden

Een 44-jarige fietser uit de stad moest woensdagmorgen met beenletsel naar het ziekenhuis gebracht worden. Tijdens het oversteken werd hij geschept door een vrachtauto.

De man kwam het fietspad dat parallel loopt aan de Peizerweg, toen hij de kruising met de Paterswoldeweg wilde oversteken. Tijdens het oversteken werd hij aangereden door een over de Peizerweg rijdende vrachtauto met oplegger die rechtsaf sloeg.

De man is naar het UMCG gebracht.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
André Huitenga

Recente berichten

Wereldtuberculosedag: UMCG-arts meet zweet vingertopje om te zien of patiënten tb-medicatie goed innemenWereldtuberculosedag: UMCG-arts meet zweet vingertopje om te zien of patiënten tb-medicatie goed innemen

Wereldtuberculosedag: UMCG-arts meet zweet vingertopje om te zien of patiënten tb-medicatie goed innemen

Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…

56 minuten geleden
Fietser gewond door aanrijding in HelpmanFietser gewond door aanrijding in Helpman

Fietser gewond door aanrijding in Helpman

Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond vrijdagochtend een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden
Nederlaag hockeyvrouwen Groningen tegen PushNederlaag hockeyvrouwen Groningen tegen Push

Nederlaag hockeyvrouwen Groningen tegen Push

De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Breda met 3-1 verloren van Push. (meer…)

1 uur geleden
Oranje in Euroborg tegen Malta door nederlaag tegen SpanjeOranje in Euroborg tegen Malta door nederlaag tegen Spanje

Oranje in Euroborg tegen Malta door nederlaag tegen Spanje

Door de nederlaag van het Nederlands elftal zondagavond tegen Spanje in de Nations League speelt…

3 uur geleden
Fietser gewond bij verkeersongeluk bij OosterbrugFietser gewond bij verkeersongeluk bij Oosterbrug

Fietser gewond bij verkeersongeluk bij Oosterbrug

Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…

5 uur geleden
“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

“Maandag veel bewolking, aan het eind van de week toenemende kans op regen”

De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…

12 uur geleden