Op de Bankastraat is vrijdagnacht een auto tegen een lantaarnpaal gebotst. Door de aanrijding was het een flinke ravage. Een vrouw (19) en een man (20) kwamen op de stoep terecht, pal voor een woning.
Onder de voorwielen van de auto lag een fiets. Die fiets stond tegen de paal. De lantaarnpaal lag in stukken en de bedrading lag bloot.
Het stel gaf toe dat de vrouw de bocht te ruim nam. Ze had echter geen rijbewijs. Op het bureau bleek dat ze ruim 0,95 promille alcohol in haar bloed had. De twee zijn aangehouden.
De bestralingsmaskers voor kinderen in het UMCG worden opgefleurd om angst en spanning te verminderen. …
Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…
De Waterloolaan is vanaf aanstaande maandag twee weken dicht in beide richtingen tussen de Hereweg…
Vanaf komende maandag is een deel van Blauwborgje op de Zernike Campus maandenlang afgesloten voor…
Marcel Groninger vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen. Dat maakte de club maandagochtend bekend.…
In drie dagen tijd hebben politie en het Openbaar Ministerie (OM) 39 oplichtingszaken afgehandeld. Dit…