Foto: flickr.com/photos/refractedmoments/
Ze kon het in eerste instantie niet geloven, maar een medewerker vertelde dat ze echt honderdduizend euro had gewonnen. Het gebeurde zaterdagavond na een spel op een speelautomaat in het Holland Casino in de stad.
De vrouw die anoniem wil blijven noemt het ongelofelijk. “Als ik kom dan speel ik altijd op speeltafels. Toevallig probeer ik eens een speelautomaat en win ik meteen de jackpot”, aldus de winnares.
Het is niet de eerste keer dat de jackpot valt op een Mega Millions-automaat in de stad. Op 13 augustus vorig jaar gebeurde dat ook al. Toen werd een bedrag van 1.157.890,85 euro gewonnen.
Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…
Op het Dirt Park Groningen in de wijk Beijum zijn zondag vernielingen gepleegd. De beheerder…
Wielinga voor Vakwerk aan de Verlengde Hereweg sluit na bijna zeventig jaar definitief de deuren.…
Treinreizigers tussen Groningen en Assen hebben zondagavond te maken gehad met vertraging. Door een gestrande…
Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…