Foto: groningerforum.nl
De Commissie Terlouw presenteert dinsdagmiddag om drie uur in het Stadhuis haar rapport over het Groninger Forum. Van het verslag gaat afhangen of het Forum er komt.
Het drietal Jan Terlouw, Jan Willem Sieburgh en Hans van Velzen heeft de afgelopen tijd gekeken naar een betere invulling van het cultuurcentrum achter de Grote Markt. Er is met name gekeken naar mogelijkheden om de Groninger economie te versterken. Van het rapport zal afhangen of de eerder door de provincie tegengehouden subsidie van 35 miljoen er alsnog komt en daarmee in feite ook het Groninger Forum.
Het rapport wordt aangeboden aan gedeputeerde Wilma Mansveld en wethouder Ton Schroor. Vanaf half vier is het ook te downloaden via de website grotemarkt.groningen.nl.
Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…
Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond vrijdagochtend een aanrijding plaats tussen…
De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Breda met 3-1 verloren van Push. (meer…)
Door de nederlaag van het Nederlands elftal zondagavond tegen Spanje in de Nations League speelt…
Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…