Categorieën: Nieuws

Cruiseschip klaar voor vertrek

Het nieuwe kantoor van Dienst Uitvoering Onderwijs (DUO) en de Belastingdienst is af. Beide instellingen hebben hun burelen inmiddels betrokken.

Naast het Sterrenbos rees in de afgelopen twee jaar een hoog wit kantoorgebouw op. Het gebouw dat de bijnaam ‘Cruiseschip’ kreeg is net iets lager dan de Martinitoren. Het is uitgerust met de nieuwste technische snufjes en is duurzaam en modern ingericht.

De vierkante torens, waarin DUO en de belastingdienst voorheen gehuisvest waren, zullen binnenkort verdwijnen. Zij maken binnen een half jaar plaats voor een park en een parkeergarage.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Redactie

Recente berichten

Vrijdag stralende en warme lentedag

Rustig en zonnig weer staat ons de komende dagen te wachten, al is er in…

9 uur geleden

Kop-staartbotsing tussen drie voertuigen op Eeldersingel

Op de Eeldersingel vond donderdagavond een kop-staartbotsing plaats tussen drie voertuigen. Dat meldt 112Groningen.nl. (meer…)

9 uur geleden

Politie erkent verkeerde aanpak bij bedreigde buschauffeur

De politie zegt verkeerd opgetreden te hebben nadat een buschauffeur afgelopen zaterdag werd bedreigd met…

11 uur geleden

Máximaweg vanaf komende maandag een week dicht

De Máximaweg is vanaf komende maandag 24 maart (7.00 uur) tot en met zondagmiddag 30…

13 uur geleden

Oldtimer Jaguar vliegt in de brand aan Verlengde Hereweg

Aan de Verlengde Hereweg vloog donderdagmiddag rond 16.30 uur een Jaguar XJS 5.3 12 cilinder…

14 uur geleden

Gemeente voert per 1 april betaald parkeren in op bedrijventerrein Oosterhoogebrug

De gemeente voert vanaf dinsdag 1 april betaald parkeren in op het bedrijventerrein Oosterhoogebrug. Het…

14 uur geleden