Foto: Ron Overbeek Twitter
Drie van de vier klokken van de Martinitoren doen het weer. Monteurs hebben het haperende uurwerk woensdagmiddag deels gerepareerd. Alleen de klok aan de oostzijde van de toren staat nog stil.
De klokken weigerden sinds dinsdagmiddag dienst. De oorzaak zat hem in kortsluiting in de klok aan de zijde van het Provinciehuis. Die moet nog worden gerepareerd.
Het is niet de eerste keer dat het uurwerk van de Martinitoren mankementen vertoonde. Eerder was een computerstoring er de oorzaak van dat de klokken stil stonden.
Het is deze maandag precies tachtig jaar geleden dat Haren werd bevrijd. Daarom is het…
De komende dagen komt het regelmatig tot buien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis verandert er aan…
In een papiercontainer aan de J.M. den Uylstraat heeft zondagavond brand gewoed. De brand ging…
Na drie dagen lopen hebben zo'n zeshonderd deelnemers de vrouwenmars van doorgangskamp Westerbork naar Grijpskerk…
Be Quick 1887 won bij Rolder Boys en staat nog maar twee punten achter PKC'83.…
In Onnen blijft men positief gestemd over de kansen om volgende week een paasvuur te…