afbeelding: www.nlunlimited.nl
Het uitgaansmagazine NL50 ligt over een week of twee weer in de schappen. De Amsterdamse Kranten Produkties BV heeft het blad samen met vijf andere stadsmagazines overgenomen van de failliete uitgeverij NL Unlimited.
NL Unlimited vroeg vorige week zelf het faillisement aan. Oorzaak zou een schuld zijn die de vorige uitgever had achtergelaten. De uitgaansmagazines zouden wel goed lopen.
De nieuwe uitgever gaat wel kijken naar de personele bezetting van met name het hoofdkantoor. In Groningen werken vijf freelancers voor NL50.
In een papiercontainer aan de J.M. den Uylstraat heeft zondagavond brand gewoed. De brand ging…
Na drie dagen lopen hebben zo'n zeshonderd deelnemers de vrouwenmars van doorgangskamp Westerbork naar Grijpskerk…
Be Quick 1887 won bij Rolder Boys en staat nog maar twee punten achter PKC'83.…
In Onnen blijft men positief gestemd over de kansen om volgende week een paasvuur te…
Nova Tech Lycurgus is in de BeNe Conference geëindigd op de vierde plaats. Zondag verloren…
Met wat kleine strubbelingen is de Hawaikiniu 2 zondagavond gearriveerd in de Hunzehaven. De doorvaart…