Categorieën: 112

Politie organiseert grootschalige hennepactie

Op verschillende plekken in de stad heeft de politie woensdagmiddag invallen gedaan. De invallen vonden plaats in het kader van een grootschalige hennepactie.

Agenten hebben onder andere een inval gedaan in een coffeeshop aan het Damsterdiep. Ook een growshop aan de Damsterkade en een garagebox aan de Coendersweg kregen bezoek van de politie. Bij de actie zijn drie mensen aangehouden.

De invallen in de verschillende panden maken deel uit van een grootschalig henneponderzoek waarbij de politie, in samenwerking met het Openbaar Ministerie, crimineel drugsgeld probeert te achterhalen en de verbouw van hennep probeert tegen te gaan.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Winnend LEGO Masters-bouwwerk te zien in het Groninger Museum

Het winnende bouwwerk uit de halve finale van het televisieprogramma LEGO MASTERS: Out of the…

18 minuten geleden

Hanze-studenten willen tram naar Zernike liever vandaag dan morgen: ‘Bus zit aan limiet, tijd voor structurele oplossing’

Het openbaar vervoer in de gemeente Groningen moet de komende jaren flink worden uitgebreid. Daarmee…

1 uur geleden

FC Groningen waarschijnlijk zonder Bacuna tegen NAC

FC Groningen kan zaterdag in Breda tegen NAC waarschijnlijk niet beschikken over Leandro Bacuna. Bacuna…

1 uur geleden

Waterschap Hunze en Aa’s verhogen winterpeilen vroeger dan normaal.

De geringe regenval in de afgelopen weken laat de winterpeilen eerder verhogen dan normaal, dat…

1 uur geleden

Burgemeester feliciteert mevrouw Vos uit Stad met honderdste verjaardag

Mevrouw Vos uit Groningen vierde donderdag haar 100e verjaardag. Zoals gebruikelijk kreeg de kersverse eeuweling…

2 uur geleden

Raadsfracties willen geld stedenbanden uitgeven aan ‘internationale solidariteit’, allereest aan hulp in Gaza

Het geld wat niet meer door de gemeente wordt uitgegeven aan stedenbanden moet anders worden…

2 uur geleden