Binnen een paar jaar ziet camping Stadspark er moderner uit. Althans, als de plannen doorgaan en de huidige beheerder de camping in erfpacht kan nemen.
De gemeente is nu eigenaar van de camping maar investeert te weinig. Als gevolg hiervan is de camping in oude staat en moet er veel vernieuwd worden. Zo moeten er grotere sta-plaatsen, bredere wegen en nieuwe chalets komen. De campingbeheerder wil graag investeren, maar wil dan wel de rol als ondernemer krijgen. In dat geval ontvangt de beheerder namelijk de opbrengsten van de vernieuwingen.
De beheerder is druk in gesprek met de gemeente om de plannen rond te krijgen. Wanneer de beheerder ook ondernemer van camping Stadspark wordt, is nog niet duidelijk.
Deze weken worden in het Zuiderplantsoen planten, struiken en bomen geplant. Kortom: In het nieuwe…
Komende vrijdag leggen de medewerkers van IKEA het werk neer. De landelijke directie van de…
Hoog in de Martinitoren werd maandagochtend een bijzonder jubileum gevierd waar nog niet eerder aandacht…
De NOM heeft vorig jaar 31,7 miljoen euro geïnvesteerd in bedrijven in Noord-Nederland. Dat is…
Drs. Vijfje neemt het in de eerste ronde van de play-offs voor het kampioenschap zaalvoetbal…
Maar 80 km/u op de zuidelijke ringweg? Het is toch een Rijksweg, waar je normaal…