De zetelverdeling van de studentenpartijen in de Universiteitsraad blijft zoals hij was. Dat bleek maandag bij de bekendmaking van de uitslagen.
De SOG blijft de grootste partij met zes zetels, Lijst Calimero houdt er vijf en de GSb blijft op 1 zetel staan. In totaal 8553 studenten brachten hun stem uit. Ruim 1200 daarvan waren blanco.
Opvallend aan de uitslagen van de personeelsfractie is dat nieuweling Esther Marije Klop als eerste werd verkozen met 285 stemmen. Ze stond als zesde op de kieslijst.
De gemeente heeft de boerderij aan de Kerkstraat 1 in Thesinge gekocht. Het perceel bestaat…
Basketballen, huiswerk maken en samen eten: dit allemaal gebeurt bij YETS Groningen, een speciaal programma…
Commissaris van de Koning René Paas is zwaar teleurgesteld in het besluit van het kabinet…
Vanaf 10 mei verandert de Stationsweg twee maanden lang (64 dagen) in een grote bushalte.…
Op 5 mei leveren studenten van het Noorderpoort een bijdrage aan het Bevrijdingsfestival in Groningen.…
FC Groningen heeft vanaf komend seizoen een nieuwe hoofdsponsor. Het gaat om de Groningse leasemaatschappij…