Categorieën: 112

Auto met drie inzittenden te water op Akeleiweg

Een auto met daarin drie inzittenden is maandagmiddag te water geraakt op de Akeleiweg. Niemand raakte bij het ongeluk gewond.

De melding van de auto te water kwam rond 16.30 uur binnen op de Meldkamer. Diverse brandweer-, ambulance- en politiewagens werden ter plaatse gestuurd. Bij aankomst bleek dat een personenwagen op z’n zij in een sloot lag, die parallel aan de Akeleiweg loopt. De drie inzittenden, een vrouw en twee kinderen, hadden zich toen al met hulp van omstanders in veiligheid kunnen brengen.

De drie zijn wel voor de zekerheid met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Hoe de vrouw met haar voertuig te water is geraakt is nog onbekend. De politie doet hier onderzoek naar. Een bergingsbedrijf heeft de auto uit het water gehaald, en weggesleept.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

“Woensdag zonovergoten, op vrijdag mogelijk 20 graden”

De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman is er een kans dat…

53 minuten geleden

Langstzittende coach van Promotieklasse Julian Steen stopt bij GHHC

Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…

1 uur geleden

Dak verwijderd van historische boerderij Euvelgunnerheem

Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…

2 uur geleden

Bewoners pleiten voor geluidsschermen bij verdiepte ligging: “Dit overstijgt ons voorstellingsvermogen”

Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…

3 uur geleden

Jenning de Boo ontvangt gouden sportpenning: “Hier staat een hele trotse Groninger”

Langebaanschaatser Jenning de Boo heeft dinsdag uit handen van sportwethouder Inge Jongman (ChristenUnie) de gouden…

5 uur geleden

Snelheid van laadpalen wordt tijdens piekmomenten verlaagd

Een proef in het zuiden van het land om de laadsnelheid van laadpalen tijdens piekmomenten…

7 uur geleden