Categorieën: Nieuws

Leerlingen zamelen schoolspullen in voor school Suriname

Ongeveer 20 leerlingen van het Augustinus College liepen vanochtend een sponsorloop op de drafbaan in het stadspark. Met deze sponsorloop zamelden ze geld en schoolspullen in voor een MULO school in de binnenlanden van Suriname.

Het Austustinus College deed 10 jaar geleden ook een dergelijk project. Tijd om het weer eens te doen, vond leerling Jildou de Jong, die deze zomer een bezoek brengt aan Suriname.

Samen met haar klasgenoot Julia van Zijl orgniseerde ze deze inzamelingsactie.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Redactie

Recente berichten

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

“Maandag zonnige perioden, woensdag mogelijk 22 graden”

De zon laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis zit de…

2 uur geleden
Esperantotunnel voorzien van asfaltEsperantotunnel voorzien van asfalt

Esperantotunnel voorzien van asfalt

De Esperantotunnel is de afgelopen dagen voorzien van asfalt. De bedoeling is dat de nieuwe…

2 uur geleden
Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Oekraïners zoeken verbinding op vrijmarkt: “Boodschap van hoop opschrijven”

Een groep Oekraïners uit Haren, Groningen en verschillende andere locaties in de provincie heeft zaterdag…

3 uur geleden
Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Vindicat week lang in actie voor ouderen, kinderen en vluchtelingen: “Betrokkenheid versterken”

Studentenvereniging Vindicat zet zich vanaf maandag samen met diverse Groningse organisaties een week lang in…

3 uur geleden
Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Internationale deelnemers aan Voetbalkamp: “Zorgelijk dat op straat minder gevoetbald wordt”

Voor het vijfde jaar op rij wordt er in de meivakantie een Voetbalkamp gehouden op…

4 uur geleden
Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaandeStolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Stolpersteine gelegd voor familie Wolf in aanwezigheid van nabestaande

Op de Peizerweg zijn zondagmiddag Stolpersteine gelegd voor Maarten Wolf, zijn vrouw Regina Wolf-Kropveld en…

7 uur geleden