foto: Bob de Vries
Twee Stadjers hebben maandagnacht in een politiecel mogen doorbrengen nadat ze dronken van straat werden geplukt. Als ze wakker worden ligt er een bekeuring voor openbare dronkenschap op hun te wachten.
Een 42-jarige Stadjer werd door de politie met gescheurde kleren en kleine verwondingen in de Muurstraat gevonden. Hij reageerde agressief naar de agenten en kon niet vertellen wat er was gebeurd.
Bij de Lage der A liep een 49-jarige Stadjer zwalkend langs de waterkant. Pogingen van omstanders om hem vreedzaam bij het water vandaan te halen mislukten, waarop de politie werd gealarmeerd. Die bracht hem voor zijn eigen veiligheid naar de cel.
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…
Na een aantal dagen waarbij de bewolking de overhand had, krijgt de zon in het…
De fractie van Partij voor de Dieren in de gemeenteraad wil woensdag van het college…
In de wijk De Hunze zijn twee bijzondere buurtbanken onthuld. De bankjes zijn deels gemaakt…