De oefenwedstrijd die FC Groningen komende zondag speelt tegen de Duitse profclub Hamburger SV staat volledig in het teken van het goede doel.
De opbrengsten die met de wedstrijd verdiend worden komen volledig ten goede van de Stichting Doe Een Wens. Rondom de wedstrijd zijn er allerlei acties georganiseerd met als doel om maar zoveel mogelijk geld binnen te slepen. Zo zullen er onder andere wedstrijdshirt van beide clubs geveild worden, zal er tijdens de wedstrijd gecollecteerd worden en wordt er een speciaal programmaboekje verkocht.
Doe Een Wens Stichting Nederland is een non-profit organisatie die opgericht werd in 1980 in Austin, Arizona, in de Verenigde Staten. De toen zevenjarige Chris Greicius werd opgenomen in het ziekenhuis met leukemie. Door de inzet van het ziekenhuispersoneel en met hulp van anderen kon men voor één dag zijn grootste wens, politieagent worden, in vervulling laten gaan. Door alle belangstelling van de media is indertijd de stichting een feit geworden.
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…