Categorieën: Nieuws

Rechtszaak begonnen tegen verdachte dubbele moord Baflo

In de rechtbank in Groningen begint dinsdag de rechtszaak tegen de 25-jarige man die ervan verdacht wordt dat hij op 13 april in het Groningse Baflo eerst zijn vriendin vermoordde en daarna hoofdagent Dick Haveman met zijn dienstpistool doodschoot.

De verdachte, Alasam S., zal zelf niet aanwezig zijn bij de pro-formazitting. De uitgeprocedeerde asielzoeker is momenteel nog herstellende van de verwondingen die hij in april opliep, en verblijft op dit moment in het penitentiair ziekenhuis in Scheveningen.

Voorlopig wordt S. twee keer moord en twee keer poging tot moord ten laste gelegd. Tijdens zijn vlucht schoot hij ook twee keer op omstanders, waarbij een man gewond raakte.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Maria en Freerk met duofiets aangekomen in Lourdes

Het is Maria en Freerk uit Haren gelukt: hun laatste fietstocht voor Onbeperkt op de…

1 uur geleden

Monsterzege GRC; ook GVAV, Stadspark en Groninger Boys winnen

Veel zeges voor de op zondag actieve Groninger clubs. GRC spande de kroon met een…

2 uur geleden

Veel interesse voor zonsverduistering: “Bekijken vanaf dak Forum en eetcafé Zondag”

In Groningen is komend weekend een gedeeltelijke zonsverduistering te zien. Sterrenkundige Jeffrey Bout vertelt dat…

2 uur geleden

Donar loopt beker mis in zinderende wedstrijd

Het is Donar niet gelukt om voor de achtste keer de nationale basketbalbeker te winnen.…

3 uur geleden

Aegir Lentesprint trekt roeiers uit hele land naar Hoornsemeer: “Wind speelde ons op zaterdag parten” (foto’s)

Op het Hoornsemeer vindt dit weekend de Emotion Events Aegir Lentesprint plaats. Zo'n 1.700 roeiers…

4 uur geleden

Oppositie maakt zich zorgen over incident met vuurwapen in lijnbus: “Wat geef je prioriteit?”

De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…

5 uur geleden