foto: Google Streetview
Bakkerij Rozenveld moet zijn pand aan het Overwinningsplein binnen een week verlaten. Het bedrijf heeft een juridische procedure tegen de eigenaar van het pand verloren moet nu worden ontruimd.
De bakker vecht al jarenlang een juridische strijd tegen de eigenaar van het pand. Rozenveld vindt dat er iets aan de riolering onder het pand moet gebeuren. Het conflict zorgde voor een verharding in de verhouding met de eigenaar.
De eigenaar had in een bodemprocedure geëist dat de bakkerij het pand zou verlaten en heeft daarin gelijk gekregen van de rechter. Rozenveld is al veertig jaar een begrip in Groningen. Bij het bedrijf werken zestien mensen. Het is niet bekend wat er met de banketbakkerij gaat gebeuren. De verslagenheid bij eigenaar, personeel en klanten is groot. Er wordt gedacht aan een doorstart, de tijd voor het maken van een ondernemersplan en het zoeken van een investeerder vergt echter veel tijd.
Op de Nieuwe Markt, bij Forum Groningen, is maandag de publiekscampagne 'We moeten praten' van…
In de Paradijsvogeltuin aan de Paradijsvogelstraat in de Oosterparkwijk vond afgelopen weekend het zaaifeest plaats.…
Zoveel mogelijk mensen samenbrengen op de Vismarkt op 26 mei voor een diner. Dat is…
De waterpoloërs van TriVia Dames 1 zijn afgelopen weekend kampioen geworden in de eerste klasse…
Bij een verkeersongeluk maandagmiddag op de Plutolaan in de wijk Paddepoel is een automobilist op…
Ben je chronisch ziek of heb je een kind dat chronisch ziek is? En moest…
Bekijk reacties
Banketbakker Rozenveld verdient het om zijn unieke ambacht aan het Overwinningsplein uit te blijven voeren. Gemeente Groningen, bezin u en help dit familiebedrijf mee te blijven bestaan.
bijzonder triest dat een bedrijf als die van baketbakkerij Rozeveld op deze wijze het veld moest ruimen .
Het was een goed renderende onderneming ,die in een periode dat verhuurders blij mogen zijn hun huurders kunnen blijven behouden er met pek en veren worden uit gejaagd.
Bijzonder vreemd en laak van het hof te noemen dat de bebtreffende bakkerij nu weg moet gaan en daarmee de werknemers van de onderneming van banketbakkerij Rozeveld als ondergeschikt heeft bezocht boven de belangen van de verhuurder.
Ik hoop dan ook dat de firma Rozeveld (of wat er nog van over is de kracht er voor heeft on tegen de beslinging van het hof in beroep te gaan dan wel een verzoek in doet dienen die strekt tot heroepen van de genomen beslissing.