De bewoners van de Mussengang, het meest beruchte studentenhuis uit de stad, komen weer terug op het toneel. De Mussengang was in de jaren negentig een stripfeuilleton van Frank den Hollander en tekenaar Bert Cornelius.
Het verhaal verscheen in de jaren 90 wekelijks in de Universiteitskrant en was populair onder toenmalige studenten. De stripverhalen werden later ook bewerkt voor toneel.
Deze toneelvoorstellingen trokken tien jaar geleden volle zalen.
Nu zijn ze dus na tien jaar terug op het toneel. In de voorstelling “de dode Mus” komen we te weten, hoe en wat de über studenten de afgelopen 10 jaar allemaal uitgespookt hebben.
De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman is er een kans dat…
Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…
Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…
Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…
Langebaanschaatser Jenning de Boo heeft dinsdag uit handen van sportwethouder Inge Jongman (ChristenUnie) de gouden…
Een proef in het zuiden van het land om de laadsnelheid van laadpalen tijdens piekmomenten…