Op de Noordzeeweg is vrijdagmiddag een 26-jarige Stadjer gearresteerd. De man wordt verdacht van het bedreigen van een snelheidscontroleur van de politie.
De controleur had zijn apparatuur opgesteld langs de Groningerweg in de wijk Noorderhoogebrug. De Stadjer kreeg dit in de gaten en omdat hem dat niet zinde parkeerde hij zijn bestelbus voor het radarstatief, deels op de invoegstrook en deels op de rijbaan. De man stapte vervolgens uit en liet door middel van een dreigende houding aan de controleur weten dat het beter was dat hij zijn spullen in ging pakken.
Na enige tijd vertrok de twintiger weer. Agenten konden de man even later aanhouden op de Noordzeeweg. Hij werd meegenomen naar het politiebureau waar zijn rijbewijs werd ingenomen. Dit omdat hij door het parkeren van zijn auto op de ringweg het overige verkeer in gevaar had gebracht. De snelheidscontroleur heeft inmiddels aangifte gedaan. De Stadjer mocht na verhoor het politiebureau weer verlaten.
Deze weken worden in het Zuiderplantsoen planten, struiken en bomen geplant. Kortom: In het nieuwe…
Komende vrijdag leggen de medewerkers van IKEA het werk neer. De landelijke directie van de…
Hoog in de Martinitoren werd maandagochtend een bijzonder jubileum gevierd waar nog niet eerder aandacht…
De NOM heeft vorig jaar 31,7 miljoen euro geïnvesteerd in bedrijven in Noord-Nederland. Dat is…
Drs. Vijfje neemt het in de eerste ronde van de play-offs voor het kampioenschap zaalvoetbal…
Maar 80 km/u op de zuidelijke ringweg? Het is toch een Rijksweg, waar je normaal…