Foto: sxc.hu/profile/asterisco
De gemiddelde studieschuld die studenten bij het afronden van hun studie hebben opgebouwd is de afgelopen jaren fors toegenomen. Om hier wat aan te doen is de campagne ‘Slim studeren is geld beheren’ vanochtend gelanceerd.
Tijdens de campagne worden eerstejaars studenten geholpen door ouderejaars om slimmer om te gaan met geld. Dit moet er voor zorgen dat de studenten uit de schulden blijven. De gemiddelde studieschuld is tegenwoordig 14.500 euro. Dit is zesduizend euro meer dan een aantal jaren geleden.
De aftrap van de campagne was donderdagochtend op de UITdagen in Utrecht. Behalve in de Domstad kan de campagne ook in Leiden, Rotterdam, Den Haag, Nijmegen en Groningen gevolgd worden.
Er staat een lenteweekend voor de deur. Volgens weerman Johan Kamphuis is alleen zondag kans…
Er rijden geen rechtstreekse treinen vanaf komende zaterdag tot en met zondag 16 maart tussen…
De werkzaamheden van de C&A aan de Herestraat zijn begonnen. Deze week zijn er hekken…
Een fietser is donderdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising van de Rijksweg…
Doelman Etienne Vaessen van FC Groningen heeft een voorwaardelijke schorsing gekregen van één wedstrijd. Dat…
Twee mannen deden donderdagmiddag schietoefeningen met een luchtbuks bij de brug over het Van Starkenborghkanaal…