Foto: Stefan Bleeker
Lorenzo Burnet van FC Groningen, heeft zich door zijn goede spel van de afgelopen weken in de kijker gespeeld bij Cor Pot. Hij is één van de vier Groningers die genomineerd zijn voor Jong Oranje.
Jong Oranje-coach Cor Pot heeft een voorlopige selectie van dertig spelers samengesteld voor de start van de kwalificatiereeks voor het Europees kampioenschap onder 21 jaar in 2013. Nederland begint de campagne voor een plaats op de eindronde in Israël met een ‘dubbel’ tegen Bulgarije en Luxemburg.
Naast Burnet zijn Johan Kappelhof, Maikel Kieftenbeld en Leandro Bacuna genomineerd. Van deze vier speelde alleen Kappelhof in de laatste oefenwedstrijd van Jong Oranje tegen Zweden.
Groningen kan de komende dagen rekenen op zonnig, droog en steeds warmer weer. Koningsdag verloopt…
Vanaf 12 mei wordt het Pedaalpad in Beijum opgeknapt. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer…
Op dinsdag 6 mei starten werkzaamheden aan de Oosterbrug. Dat levert hinder op, maar de…
Tussen de Noorderbinnensingel, de Grote Kruisstraat en de Kruissingel in het Noorderplantsoen wordt op 24…
Festiviteiten door de hele gemeente deze zaterdag (en vrijdagavond) tijdens de viering van Koningsdag in…
Nieuwe beplanting is op een aantal plekken niet goed aangeslagen aan het H.W. Mesdagplein. Daarom…