Categorieën: Nieuws

Voor het goede doel in bestel-eend naar Middellandse Zee

Een reis van twintigduizend kilometer maken in een bestel-eend met als eindbestemming het Middellandse Zee-gebied. Stadjer Marcel Verkaart gaat de uitdaging aan voor het goede doel. Maandag vertrekt hij.

Met de reis wil de Groninger geld inzamelen voor onderzoek naar behandeling van de gevolgen van hersenverlamming bij kinderen. Per afgelegde kilometer wil hij één euro inzamelen. Hiervoor heeft hij verschillende sponsoren bereidt gevonden die zijn reis financieren. Om zijn reis verder te bekostigen verkoopt Verkaart foto’s. Fotograferen is één van de hobby’s van de Stadjer. De prentjes die hij onderweg schiet zal hij te koop aanbieden.

Hersenverlamming is een stoornis die veroorzaakt wordt door schade aan de hersenen tijdens of voor de geboorte. Vaak gaat de verlamming gepaard met slechte coördinatie, moeite met praten en moeite met leren.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • zo zo als ik met mijn auto van Groningen naar Barclona (wat toch echt aan de middelandse zee ligt) rij heb ik nog geen 2000 tweeduizend kilometer gereden,
    waar haalt Marcel die andere 18000 achtienduizend kilometer vandaan?
    en anders graag meer informatie over de eventuele rondreis met als eindbestemming de middelandse zee deze informatie is niets.

  • Bedankt voor de reacties. De andere 18000km worden (ruim gerekend) gereden door ROND de Middellandse zee te trekken. Op dit moment is de volledige ronde moeilijk met de landen zoals Syrië en Libië waar niet door te komen is. Syrië zal waarschijnlijk al omzeild moeten worden maar dit zal afhankelijk zijn van de politieke situatie. Voor meer informatie, kijk op:
    http://www.in-je-eendje.com

    De officiele naam is zelfs een Acadyane ipv een besteleend of dyane

    Bedankt voor de interesse en steun dit goede doel!
    Marcel
    http://www.in-je-eendje.com

Recente berichten

Geboren Groningse wint 48.000 dollar met dertigste plek op prestigieus golftoernooi

Professioneel golfster Dewi Weber is op de dertigste plaats geëindigd in haar eerste major van…

2 uur geleden

Gewonde bij botsing tussen scooter en busje op Verlengde Hereweg

Op de Verlengde Hereweg zijn maandagavond een scooter en bestelbusje op elkaar gebotst. Eén persoon…

3 uur geleden

Motorrijder rent weg na ongeval in stadswijk Paddepoel en verliest daarbij mes

Maandagmiddag heeft een forse aanrijding plaatsgevonden in de Voermanstraat in Groningen. Een crossmotor en automobilist…

4 uur geleden

Winkeldief in de kraag gevat in Gelkingestraat

De politie heeft maandagmiddag twee jonge mannen staande gehouden in de Gelkingestraat in Groningen. Eén…

4 uur geleden

Bomvolle Singels op Koningsdag

De vrijmarkt op de Singels in Groningen tijdens Koningsdag was erg druk. Zo druk zelfs…

6 uur geleden

Scooterbestuurder raakt gewond bij eenzijdig ongeluk op Parkweg

Op de Parkweg is maandagmiddag een scooterbestuurder gewond geraakt bij een eenzijdig ongeluk. (meer…)

6 uur geleden