Foto: Rutger Prins - noisia.nl
Het Groningse producerstrio Noisia werkt mee aan het nieuwe album van de Amerikaanse band Korn. Dat meldt het Britse muziektijdschrift NME.
Korn scoorde in 1999 een hit in ons land met Freak on a Leash en was tot nu toe goed voor elf noteringen in de Album Top 100. Hoewel de band bekend staat om zijn nu-metal-geluid, wordt de nieuwe plaat een dubstep-album. Naast Noisia werken nog vijf andere danceproducers mee aan het album, dat op 5 december moet uitkomen.
Noisia bestaat uit de Groningers Nik Roos, Martijn van Sonderen en Thijs de Vlieger. De drie werkten eerder al met grote muzikanten als Robbie Williams, The Prodigy en Deadmau5.
Het gedenkteken voor Esmée van Eeghen komt naar alle waarschijnlijkheid aan de noordzijde van het…
Zelf je eigen aardappels, tomaten en spinazie verbouwen. In Groningen neemt de belangstelling daarvoor toe,…
Bij Vinkhuizen staken afgelopen week reeën de ringweg over. Volgens Dierenambulance Groningen behoorlijk uniek, maar…
Hardloper Pepijn van der Aa uit Groningen heeft zaterdag de Halve Marathon van Haren gewonnen.…
Een automobilist is zaterdagavond met zijn auto het Hoendiep bij Hoogkerk ingereden. Dat meldt de…
Omstanders hebben in de nacht van zaterdag op zondag een persoon uit het water aan…