Categorieën: Nieuws

Warm weer treft schaatsers

Schaatsliefhebbers moeten nog even geduld hebben. In de verband met de hoge buitentemperaturen is de opening van de ijsbaan van Sportcentrum Kardinge met een week uitgesteld.

Oorspronkelijk was het de bedoeling dat de vierhonderd meterbaan op zaterdag 1 oktober open zou gaan. Reden voor het uitstel is dat het technisch te lastig is om bij de hoge buitentemperaturen een kwalitatief goede ijsvloer te produceren.

De verwachting is dat de baan nu op 8 oktober de deuren zal openen. De kleine ijshal van het Sportcentrum is al wel geopend voor het publiek.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Redactie

Recente berichten

CDA en VVD zien scooterverbod en fietsroutes nog geen vruchten afwerpen op Grote Markt: ‘Ouderen durven stad niet meer in’

Fatbikers en fietsers rijden, ondanks de verkeersmaatregelen die nu bijna twee maanden gelden op de…

19 minuten geleden

Waterloolaan twee weken dicht tussen Hereweg en Sterrebosstraat voor aanleg nieuwe bestrating

De Waterloolaan is vanaf aanstaande maandag twee weken dicht in beide richtingen tussen de Hereweg…

56 minuten geleden

Deel Blauwborgje maandenlang afgesloten voor autoverkeer

Vanaf komende maandag is een deel van Blauwborgje op de Zernike Campus maandenlang afgesloten voor…

1 uur geleden

Marcel Groninger gaat komende zomer weg bij FC Groningen

Marcel Groninger vertrekt na dit seizoen bij FC Groningen. Dat maakte de club maandagochtend bekend.…

1 uur geleden

Politie en justitie pakken 39 oplichtingszaken aan in Stad en Ommeland

In drie dagen tijd hebben politie en het Openbaar Ministerie (OM) 39 oplichtingszaken afgehandeld. Dit…

3 uur geleden

Qbuzz krijgt een 8 van noordelijke reizigers, hoger dan landelijk gemiddelde

Reizigers in het noorden beoordelen hun reis met Qbuzz in 2024 gemiddeld met een 8,…

3 uur geleden