Een 23-jarige inwoner van Groningen is vrijdagavond op de rotonde van de Siersteenlaan in Vinkhuizen met zijn auto op een lantaarnpaal gebotst. Hij had fors teveel gedronken.
Na de aanrijding reed de man gewoon door. Agenten zagen hem even later op de Opaalstraat bij de zwaar beschadigde auto wegrennen. Hij werd achterhaald en in de boeien geslagen. Een ademanalyse leverde een promillage van bijna 2,5 (1085 ugl) op.
Verder bleek dat zijn rijbewijs ongeldig was verklaard nadat hij al eerder met drank op achter het stuur had gezeten. Bovendien stonden er nog zo’n kleine tweeduizend euro aan boetes open.
De Rijksuniversiteit Groningen is vijf plekken gestegen op de World’s Most International Universities 2025 ranglijst.…
Groningen is begonnen aan een wisselvallige en zachte week. Volgens OOG-weerman komen regen, opklaringen en…
Dr. S. van Mesdag wordt de eerste rookvrije tbs-kliniek in Nederland. Ondanks beklag van patiënten…
De politie heeft maandagavond een naakte man gearresteerd in een woning aan de Meeuwerderweg. De…
Maandagmiddag rond 17.00 uur is een file ontstaan op de A7. Ter hoogte van afrit…
De doorfietsroute tussen Groningen en Winsum is maandagmiddag open gegaan. Het fietspad loopt vanaf de…