Categorieën: Sport

Mollema doet ook in GP Bruno Beghelli goede zaken

Wielrenner Bauke Mollema heeft zondag opnieuw goede zaken gedaan in een Italiaanse eendagswedstrijd. In de Gran Premio Bruno Beghelli wist de Groningse wielrenner als vijfde te eindigen.

Mollema wist met nog tachtig kilometer te rijden terecht te komen in een grote kopgroep. In de laatste kilometers wist de Italiaan Filippo Pozzato uit deze kopgroep weg te springen. Hij kwam solo over de streep. Vanuit de kopgroep werd er wel gereageerd maar niemand kon Pozzato de baas worden. Mollema leek aanvankelijk één van de ereplaatsen in bezit te nemen, maar moest in de laatste meters remmen waardoor hij als vijfde over de meet kwam.

Afgelopen zaterdag liet Mollema in de Ronde van Emilia al zien dat het met zijn vorm wel goed zit. Hij werd namelijk tweede. Beide eendagskoersen gebruikt Mollema als opmaat naar de laatste grote wielerwedstrijd van dit seizoen, de Ronde van Lombardije, die komende zaterdag verreden wordt.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Piepende rookmelder leidt brandweerlieden naar vergeten pannetje op het vuur

Een rookmelder heeft dinsdagavond erger voorkomen in de wijk Vinkhuizen. Aan de Goudlaan hoorden buurtbewoners…

1 uur geleden

“Woensdag stralende dag, donderdag lente met zomers randje”

De komende dagen gaan zonovergoten verlopen. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis wordt het op donderdag zelfs…

8 uur geleden

‘De 19 treinen naar Sobibór’ wordt opnieuw uitgebracht: “Het trauma liet hem niet los”

Het boek 'De 19 treinen naar Sobibór' van Elie Aron Cohen dat in 1979 werd…

8 uur geleden

Brand op balkon van woning Wibenaheerd snel onder controle

Op het balkon van een woning aan de Wibenaheerd heeft dinsdagavond korte tijd brand gewoed.…

10 uur geleden

Nepvuurwapen in beslaggenomen in Gele Loper

Politieagenten hebben dinsdagavond een nepvuurwapen in beslaggenomen in het gebied de Gele Loper. Dat meldt…

10 uur geleden

Raadsfracties blij met landelijk vuurwerkverbod: “Dit is goed voor mens, dier en milieu”

Politieke partijen in de Groningse gemeenteraad reageren verheugd op het nieuws dat er een landelijk…

11 uur geleden