Categorieën: Sport

Mollema wordt ambassadeur van Bike4Air

Wielrenner Bauke Mollema wordt ambassadeur van de stichting Bike4Air. De stichting heeft als doel om de samenwerking tussen de Noordelijke Wielervereniging Groningen en de Nederlandse Cystic Fybrocis Stichting te bevorderen.

NWVG zal in het nieuwe seizoen voor het goede doel gaan fietsen. De stichting, waar Mollema ambassadeur van wordt, heeft de taak om sponsoren te interesseren om donaties te doen. Van deze bedragen gaat tien procent naar het goede doel. Met dit geld wordt het mogelijk om gerichter onderzoek te doen naar taaislijmziekte. De rest van het bedrag gaat naar de wielervereniging.

Molemma was al lid van de NWVG. Toen hij gevraagd werd voor het ambassadeurschap hoefde hij niet lang na te denken. Voor de functie zal hij verschillende activiteiten gaan verrichten. Welke dat zijn is op dit moment nog onbekend.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Koningsdag verbindt Noordlaren: “Wie maakt het mooiste papieren vliegtuigje?”

Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…

3 uur geleden

Jong talent van het Harens Lyceum op Koningsdagpodium: “Geoliede machine”

De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…

4 uur geleden

De Hunze/Van Starkenborgh viert Koningsdag: “Hele waardevolle dag”

In De Hunze/Van Starkenborgh vindt op Koningsdag een groot feest plaats voor de jongste inwoners.…

6 uur geleden

Vrijmarkt Singels is vol, gemeente roept op om naar binnenstad te gaan

De vrijmarkt die op Koningsdag gehouden wordt op de Singels is vol. De gemeente roept…

6 uur geleden

“Op een dag als vandaag verkopen we 10.000 tompouces, het is een gekkenhuis”

Een gezellig gekkenhuis. Zo wordt door bakkers in de gemeente Koningsdag omschreven. Volgens hen zijn…

7 uur geleden

Politie hoopt met hulp van inwoners overlast crossmotoren aan te pakken

De politie hoopt met de hulp van inwoners de overlast van bestuurders van crossmotoren en…

9 uur geleden