Het was vanochtend weer afzien voor de kinderen uit de stad. In sportcentrum Kardinge werden kinderen tot 9 jaar gevaccineerd tegen DTP en BMR.
Deze prikken beschermen tegen de ziekten difterie, tetanus, polio, bof, mazelen en rode hond. Daarnaast konden meisjes een HPV-prik krijgen, de prik tegen baarmoederhalskanker.
In totaal waren ongeveer duizend kinderen opgeroepen om vanochtend een prik op te komen halen. Voor de prikkers was het echter een vrij rustige morgen. Dat kwam onder andere doordat er extra prikkers waren ingezet en niet alle kinderen kwamen opdagen. Bovendien hielden, op een paar uitzonderingen na, de jongens en meisjes uit de stad zich sterk.
GGD Groningen begon maandag al met het vaccineren van kinderen in de provincie Groningen. Dit gebeurt vanwege van het Rijksvaccinatieprogramma. Vandaag was de laatste vaccinatiedag.
De politie heeft vrijdag aan het einde van de middag op de Grote Markt zeven…
De vermaarde organisten Martin Mans en Gert van Hoef geven zaterdag een Passie- en Paasconcert…
In de degradatiepoule van de eredivisie zaalvoetbal speelde PKC'83/Team Amoeri vrijdagavond gelijk. Bij de vrouwen…
Politieagenten hebben in de nacht van vrijdag op zaterdag bewoners van een containerwoning aan de…
Aan de Noorderstationstraat vond in de nacht van vrijdag op zaterdag een steekincident plaats. Daarbij…
De gemeente sluit zich aan bij de afwijzing die de provincie en de gemeente Het…