In de selectie van Jong Oranje zijn maar liefst vier spelers van FC Groningen opgenomen. Bondscoach Cor Pot heeft behalve Leandro Bacuna en Maikel Kieftenbeld ook debutanten Lorenzo Burnet en Virgil van Dijk uitgenodigd. Kappelhof is daarmee van de definitieve lijst afgevallen.
Voor de EK-kwalificatiewedstrijd van Jong Oranje tegen Schotland had KNVB-coach Cor Pot een voorlopige selectie van 33 spelers samengesteld. De Oranjetalenten treffen de Schotten maandag 14 november in het Goffertstadion in Nijmegen.
Nederland staat in de kwalificatiegroep de eerste plaats, waar Schotland beslag legt op de tweede plaats. De in eerste instantie afgevallen Johan Kappelhof staat wel op de zogenaamde standby-lijst.
Het Noord Nederlands Orkest (NNO) is verbaasd over het besluit van de gemeente om geen…
Het weekend begint vrijdag stralend en op zaterdag stijgt de temperatuur tot 21 graden. De…
Het is mogelijk om je aan te melden voor de Groninger Ondernemersprijs 2025. Vorig jaar…
In het nieuwe Zuiderplantsoen wordt een dezer dagen een zogeheten tijdcapsule begraven. (meer…)
In een café aan de Grote Markt staat een gedekt tafeltje met een glanzende theepot…
IJshockeydoelman Danylo Douma van GIJS Groningen is geselecteerd voor het Nederlands team. Hij zat al…