foto: Dan Brady / Flickr.com
De samenwerking tussen het Grand Theatre, het Noord Nederlands Toneel en jeugdtheater De Citadel wordt niet door de gemeente opgelegd. De drie instellingen moeten nu zelf met een plan komen om te bezuinigen.
Begin oktober kwam de Kunstraad met het advies om de drie theaters samen te laten gaan. Dit om de bezuinigingen het hoofd te bieden. De theaters waren het niet eens met dit idee. Wethouder Ton Schoor verklaarde maandagavond tijdens een raadscommissievergadering dat de instellingen niet verplicht hoeven samen te werken. Ze moeten wel voor 1 december met een alternatief plan komen.
Het Grand Theatre, het Noord Nederlands Toneel en jeugdtheater De Citadel hebben aangegeven deze week met elkaar om de tafel te gaan voor een overleg.
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…
In De Hunze/Van Starkenborgh vindt op Koningsdag een groot feest plaats voor de jongste inwoners.…
De vrijmarkt die op Koningsdag gehouden wordt op de Singels is vol. De gemeente roept…
Een gezellig gekkenhuis. Zo wordt door bakkers in de gemeente Koningsdag omschreven. Volgens hen zijn…
De politie hoopt met de hulp van inwoners de overlast van bestuurders van crossmotoren en…