Basketballer Jesley Voorn heeft voor de rest van dit seizoen getekend bij GasTerra Flames. Voorn is een 21-jarige guard.
Hij speelde de afgelopen vier seizoenen voor Amsterdam, maar zat sinds afgelopen zomer zonder club nadat Amsterdam uit de Eredivisie was verdwenen. Voorn speelde tot nu toe 15 interlands.
De jonge guard is aangetrokken om de selectie breder te maken. Dat is nodig omdat GasTerra Flames aan een drukke periode begint, met onder meer een zestal Europese duels. Bovendien moet het team spelverdeler Bryan Defares een drietal weken missen. Defares kampt met een liesblessure.
Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…
Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…
Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…
De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…
Luciano Valente en Thom van Bergen keren deze woensdag met een goed gevoel terug bij…
Velocitas 1897 heeft dinsdagavond de halve finale van de districtsbeker in het amateurvoetbal bereikt. Op…