Jong FC Groningen heeft maandagavond op eigen veld met 2 – 5 verloren van PSV. Door de nederlaag is Groningen gezakt naar de negende plaats in de competitie.
Het elftal van trainer Dick Lukkien begon niet goed aan de wedstrijd. Al na vijf minuten wist Jan Vennegoor of Hesselink het openingsdoelpunt namens PSV te scoren. Groningen wist vlak voor rust wel op gelijke hoogte te komen door een doelpunt van Henk Bos, die na een mooie pass van Danny Holla de bal in de touwen kon werken.
In de tweede helft was het PSV dat aan alle Groningse illusies een einde maakte. Doelpunten van Menno Koch en Rabiu Ibrahim zorgen voor de beslissende 1 – 3. Timothy Derijck en Marcel Ritzmaier maakten uiteindelijk de klus af door op 1 – 5 te komen. Sicco Bouwer redde uiteindelijk de Groningse eer en maakte in de slotfase de 2 – 5.
Jong FC Groningen heeft nu dertien punten uit negen wedstrijden in de Eredivisie voor Beloften.
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen,…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…