Koningin Beatrix bracht donderdag een bezoek aan de Euroborg. Ze bezocht Groningen om een symposium bij te wonen over de rechten van het kind in gevangenschap.
Het symposium werd gehouden ter ere van het 50-jarig bestaan van Jeugdinrichting Het Poortje. De nadruk lag vooral bij de rechten van gedetineerde jongeren. De discussie over het straffen van jongeren is toegenomen, omdat in Nederland steeds vaker en langere straffen worden uitgedeeld.
Voorzitter van de Raad van Bestuur van Het Poortje Joop van der Vlugt wilde door middel van dit symposium de aandacht vestigen op dit gevoelige onderwerp. Burgemeester Peter Rehwinkel stond klaar om de Koningin te ontvangen.
De straat Langs de Erven in het dorp Meerstad heeft zaterdag de 'Mooiste straat'-bokaal gewonnen.…
Met een gezamenlijk ontbijt begon zaterdag het Koningsdagprogramma in Noordlaren. Volgens Agniete van Everdingen is…
De leerlingen van schoolband XXL van het Harens Lyceum beleefden zaterdag een spannende dag. In…
In De Hunze/Van Starkenborgh vindt op Koningsdag een groot feest plaats voor de jongste inwoners.…
De vrijmarkt die op Koningsdag gehouden wordt op de Singels is vol. De gemeente roept…
Een gezellig gekkenhuis. Zo wordt door bakkers in de gemeente Koningsdag omschreven. Volgens hen zijn…