Categorieën: Wijken

School Gravenburg heet nu cbs Aquamarijn

De locaties Gravenburg en Reitdiep van basisschool De Hoeksteen hebben een nieuwe naam gekregen. De school met 500 leerlingen maakte deel uit van De Hoeksteen en is nu verzelfstandigd.

De school in Gravenburg brandde een jaar geleden helemaal af. Nu de nieuwe locatie klaar is werd het ook tijd voor een nieuwe naam.

De naam verwijst naar het karakter van de beide woonwijken: groen voor Gravenburg en blauw voor Reitdiep. Een aquamarijn kent zowel blauwe als groene tinten.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Niet alleen CBS de Hoeksteen maar ook OBS De Vlint in Gravenburg krijgt binnenkort een nieuwe naam. Nog even wachten tot de onthulling. Fijn dat BEIDE scholen straks weer naar het herbouwde pand kunnen!

Recente berichten

“Woensdag zonovergoten, op vrijdag mogelijk 20 graden”

De zon krijgt de komende dagen alle ruimte. Volgens OOG-weerman is er een kans dat…

7 uur geleden

Langstzittende coach van Promotieklasse Julian Steen stopt bij GHHC

Julian Steen neemt na dit seizoen afscheid als coach van dames 1 van hockeyvereniging GHHC.…

7 uur geleden

Dak verwijderd van historische boerderij Euvelgunnerheem

Met het verwijderen van het dak van de boerderij Euvelgunnerheem is het herstel van het…

8 uur geleden

Bewoners pleiten voor geluidsschermen bij verdiepte ligging: “Dit overstijgt ons voorstellingsvermogen”

Bij de verdiepte ligging van de zuidelijke ringweg moeten snel geluidsschermen geplaatst worden. Dat vinden…

9 uur geleden

Jenning de Boo ontvangt gouden sportpenning: “Hier staat een hele trotse Groninger”

Langebaanschaatser Jenning de Boo heeft dinsdag uit handen van sportwethouder Inge Jongman (ChristenUnie) de gouden…

11 uur geleden

Snelheid van laadpalen wordt tijdens piekmomenten verlaagd

Een proef in het zuiden van het land om de laadsnelheid van laadpalen tijdens piekmomenten…

13 uur geleden