Categorieën: Nieuws

Justitie eist 16 maanden cel tegen overvaller

Justitie eist een celstraf van twee jaar, waarvan acht maanden voorwaardelijk, tegen een 33-jarige Stadjer. Hij wordt verdacht van een overval op een poolcentrum in mei en een supermarkt aan het Linnaeusplein in september.

De man meldde zich kort daarop zelf bij de politie. Hij verklaarde tot zijn daden te zijn gekomen in verband met grote geldproblemen. De Stadjer is verslaafd aan drugs.

Het O.M. wil dat de man zich na zijn celstraf laat opnemen in een kliniek om van zijn verslaving af te komen.
De rechter doet over twee weken uitspraak.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Gert van Akkeren

Recente berichten

Oud-burgemeester Schuiling in hoger beroep tegen boete voor openbaar masturberenOud-burgemeester Schuiling in hoger beroep tegen boete voor openbaar masturberen

Oud-burgemeester Schuiling in hoger beroep tegen boete voor openbaar masturberen

Ex-burgemeester Koen Schuiling gaat in hoger beroep tegen zijn veroordeling tot schennispleging. Dat meldt Dagblad…

39 minuten geleden
Hullabaloo Festival maakt meer namen van optredende artiesten bekendHullabaloo Festival maakt meer namen van optredende artiesten bekend

Hullabaloo Festival maakt meer namen van optredende artiesten bekend

De organisatie van het Hullabaloo Festival heeft nieuwe namen bekendgemaakt van artiesten die op 6…

1 uur geleden
JB Noord presenteert verbeterplan om grote problemen op te lossenJB Noord presenteert verbeterplan om grote problemen op te lossen

JB Noord presenteert verbeterplan om grote problemen op te lossen

Jeugdbescherming Noord en Veilig Thuis Groningen heeft een verbeterplan gemaakt. Dat was nodig vanwege hardnekkige…

3 uur geleden
“Openbaar vervoer in en rond de stad moet flink uitgebreid worden”“Openbaar vervoer in en rond de stad moet flink uitgebreid worden”

“Openbaar vervoer in en rond de stad moet flink uitgebreid worden”

Het openbaar vervoer moet de komende jaren flink uitgebreid worden. Dat blijkt uit het concept…

4 uur geleden
Aantal ligplaatsen voor wonen voorlopig niet omhoogAantal ligplaatsen voor wonen voorlopig niet omhoog

Aantal ligplaatsen voor wonen voorlopig niet omhoog

Het aantal ligplaatsen voor wonen op het water wordt voorlopig niet verhoogd. Dat antwoordt het…

4 uur geleden
Raadsleden luisteren volgende week naar bewoners VinkhuizenRaadsleden luisteren volgende week naar bewoners Vinkhuizen

Raadsleden luisteren volgende week naar bewoners Vinkhuizen

De gemeenteraad trekt weer de wijk in om met de wijkbewoners te praten. Op woensdag…

5 uur geleden