Categorieën: Wijken

Fanfare van Ganzen door Oosterpark

Een troep van zestien gedresseerde ganzen waggelde woensdag samen met de kinderen van circus Santelli door de straten van het Oosterpark. De fanfare was het startschot voor het magische festival Carnivale dat plaatsvindt in het Oosterpark .

Het festival begint op donderdag 5 januari en duurt drie dagen. In 25 tenten en woonwagens zijn allerlei soorten acts te zien, die variëren van een vrouw met vier borsten tot een waarzegster. Het is na vorig jaar de tweede keer dat zowel artiesten als buurtbewoners hun kunsten laten zien.

Het festival is overdekt en zal ondanks het slechte weer gewoon doorgaan. Het festivalterrein is vrij toegankelijk, maar om een voorstelling te zien moet je betalen met muntjes.

FacebookFacebookXXLinkedInLinkedInWhatsAppWhatsAppCopy LinkCopy LinkEmailEmail
AddThis Website Tools
Redactie

Recente berichten

Vrijdag stralende en warme lentedag

Rustig en zonnig weer staat ons de komende dagen te wachten, al is er in…

11 uur geleden

Kop-staartbotsing tussen drie voertuigen op Eeldersingel

Op de Eeldersingel vond donderdagavond een kop-staartbotsing plaats tussen drie voertuigen. Dat meldt 112Groningen.nl. (meer…)

12 uur geleden

Politie erkent verkeerde aanpak bij bedreigde buschauffeur

De politie zegt verkeerd opgetreden te hebben nadat een buschauffeur afgelopen zaterdag werd bedreigd met…

14 uur geleden

Máximaweg vanaf komende maandag een week dicht

De Máximaweg is vanaf komende maandag 24 maart (7.00 uur) tot en met zondagmiddag 30…

15 uur geleden

Oldtimer Jaguar vliegt in de brand aan Verlengde Hereweg

Aan de Verlengde Hereweg vloog donderdagmiddag rond 16.30 uur een Jaguar XJS 5.3 12 cilinder…

17 uur geleden

Gemeente voert per 1 april betaald parkeren in op bedrijventerrein Oosterhoogebrug

De gemeente voert vanaf dinsdag 1 april betaald parkeren in op het bedrijventerrein Oosterhoogebrug. Het…

17 uur geleden