Paco van Moorsel speelt vanaf komend seizoen bij FC Groningen. De talentvolle 22-jarige middenvelder komt transfervrij over van FC Den Bosch en tekent voor drie jaar.
Van Moorsel speelde dit seizoen vijftien competitiewedstrijden voor Den Bosch in de eerste divisie waarin hij zes keer scoorde. Zijn debuut in het betaalde voetbal maakte hij al op 16-jarige leeftijd bij Go Ahead Eagles.
Manager technische zaken Henk Veldmate is zeer in zijn nopjes met de aanwinst: “Wij volgen Van Moorsel al geruime tijd. Volgens onze informatie was er voor hem ook belangstelling van andere Eredivisieclubs, waaronder NAC Breda en NEC.”
Patiënten met tuberculose (TB) kunnen over niet al te lange tijd met een simpele zweettest…
Op de kruising tussen de Helper Brink en Beethovenlaan vond vrijdagochtend een aanrijding plaats tussen…
De hockeyvrouwen van Groningen hebben zondag in Breda met 3-1 verloren van Push. (meer…)
Door de nederlaag van het Nederlands elftal zondagavond tegen Spanje in de Nations League speelt…
Bij een verkeersongeluk op de Trompsingel is in de nacht van zondag op maandag een…
De komende dagen verlopen grotendeels grijs. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis neemt aan het eind van…