Groningen mag zijn plannen voor de organisatie van de Floriade in 2022 verder uitwerken in een zogenaamd bidbook. Groningen wil de tuinbouwtentoonstelling realiseren op het voormalige Suikerunieterrein.
Een tiental gemeenten en regio’s had zich aangemeld als locatie voor het tienjaarlijkse evenement. De Nederlandse Tuinbouwraad heeft nu Groningen, regio Boskoop, Almere en Amsterdam gevraagd de plannen verder uit te werken.
Het plan moet voor 1 juli worden ingediend. Bij het einde van de Floriade die dit jaar in Venlo wordt georganiseerd, wordt bekendgemaakt wie die van 2022 mag organiseren.
Op de Bornholmstraat heeft laat op vrijdagavond een aanrijding plaatsgevonden. Daardoor is één van de…
PKC'83/Team Amoeri blijft in de degradatiezorgen na het 2-2 gelijke spel vrijdagavond thuis tegen Fermonia…
Het weekend wordt één van de frissere in de afgelopen periode. Zaterdag kent nog opklaringen,…
Het zaterdagelftal van Be Quick 1887 heeft een opvallende versterking binnen gehaald: Oud prof Said…
De 44 studenten geneeskunde die tussen 2016 en 2018 werden aangenomen als beurspromovendi bij het…
Volt, GroenLinks en Partij voor de Dieren in de Provinciale Staten willen duidelijkheid rond de…