De autoweg N360 tussen Groningen en Delfzijl is vrijdag afgesloten voor al het verkeer. Dit omdat de weg is aangewezen als evacuatieroute.
Afgelopen nacht om 04.30 uur werd duidelijk dat inwoners van de dorpjes Woltersum en Wittewierum verplicht hun woningen moesten verlaten omdat er water door de dijk langs het Eemskanaal sijpelde. Hierdoor bestaat er het risico dat de dijk doorbreekt.
De N360 is vrijgemaakt voor bussen waarmee bewoners kunnen vertrekken. Ook de hulpverleningsdiensten en militairen, die helpen om de dijk te verstevigen, maken gebruik van de weg. Het overige verkeer wordt omgeleid.
Donar heeft zaterdagavond in een goed gevuld Martiniplaza verloren van Hubo Limburg United. De Belgen,…
In een woning aan de Moesstraat heeft zaterdagavond korte tijd brand gewoed. De bewoners zijn…
De derby en klassieker tussen Velocitas 1897 en Be Quick 1887 in de eerste klasse…
Het was een beroerde zaterdagmiddag voor PKC'83 en Oranje Nassau. PKC kwam niet verder dan…
FC Groningen heeft zaterdag in het Rat Verlegh Stadion in Breda met 1-1 gelijkgespeeld tegen…
De volleyballers van Donitas zijn dichtbij het kampioenschap in de Eerste divisie A. In de…