foto van persbericht
De website van het Scholtenshuis heeft de German Design Award 2012 gekregen. Vrijdag namen de makers deze internationale prijs in Frankfurt in ontvangst.
Op de website kan de bezoeker een virtuele reis door het Scholtenshuis maken en de situatie tijdens de Tweede Wereldoorlog bekijken.
De Duitse Sicherheitsdienst was toen in het pand gevestigd en hun werk wordt realistisch weergegeven.
De website is gemaakt in opdracht van de Stichting Oorlogs- en Verzetscentrum Groningen. De German Design Award is naast de Gouden Reiger en de Geschiedenis Online Prijs de derde belangrijke prijs voor deze site.
Maandagavond heeft een eenzijdig ongeluk plaatsgevonden aan de Kroonkampweg in Haren. Volgens 112 Groningen zijn…
De vogelgriep slaat toe rond het Woldmeer in Meerstad. Uit laboratorium onderzoek blijft dat de…
Het UMCG ziet een samenwerking met kunstmatige intelligentie wel zitten. Door het stijgend aantal ouderen…
Een aanrijding tussen een vrachtwagen en een personenauto zorgde donderdagmiddag voor grote verkeersdrukte ten zuiden…
In de Oosterparkwijk denken kinderen mee over hun buurt via de Kinderwijkraad. Kinderen uit groep…
De gemeente Groningen vraagt haar inwoners van buiten de stadswijken om padden met lentekriebels te…
Bekijk reacties
Voor wie nieuwsgierig is naar onderhavige website: http://www.scholtenhuis.nl/