De politie heeft afgelopen zaterdag een 25-jarige Stadjer aangehouden die wordt verdacht van elf insluipingen in gebouwen. De verdachte is drugsverslaafd.
De man werd op 21 januari door een beveiliger op heterdaad betrapt. Die zag de man rondsluipen in het revalidatiecentrum aan de Dilgtweg in Haren. Hij vertrouwde het niet en belde de politie. De aangehouden Stadjer kon geen aannemelijke verklaring geven voor zijn aanwezigheid in het gebouw. Hij had gestolen spullen uit het revalidatiecentrum bij zich.
De politie ging er meteen van uit dat hij meer op zijn geweten had. Uit onderzoek bleek dat de verdachte veelal grote scholengemeenschappen en universiteitsgebouwen in de Stad binnenging en daar zijn slag sloeg. Hij werd meermalen gefilmd door bewakingscamera’s. De man heeft bekend dat hij de gestolen spullen bijna direct omzette in drugs.
In Het Viadukt aan de Euvelgunnerweg vond zaterdagavond VERZETJE! plaats. Volgens Stijn ten Hoeve van…
Bij de vestiging van supermarkt Albert Heijn aan het Floresplein is dinsdagmiddag brand uitgebroken in…
De weg tussen de Leonard Springerlaan en de Paterswoldseweg in Groningen is vanaf aanstaande maandag…
Wie vanuit de Stad met de auto naar Assen wilde, werd sinds het eind van…
De concerten van SterrebosLive gaan weer van start. Vanaf zondag 11 mei is er elke…
Ondernemers in Groningen krijgen geen extra regeling voor vermogensschade door de gaswinning. Dat laat de…