Foto: sxc.hu/profile/essie82
Amateursporters op Sportpark Corpus den Hoorn moeten verhuizen voor FC Groningen. De club heeft een oefenlocatie bij de Euroborg, maar deze is tijdelijk.
De gemeente heeft nu plannen om de club te verhuizen naar Corpus den Hoorn. Daar wil FC Groningen drie velden voor zichzelf. Dat betekent dat er sportverenigingen van het sportpark af moeten en daar zijn ze het niet mee eens.
Volgens wethouder Frank de Vries liggen er meerdere plannen op tafel. Bij geen van deze plannen kunnen alle amateurverenigingen worden gespaard. De wethouder vindt dat de clubs beter kunnen samenwerken zodat er plaats is voor iedereen.
Het stralende voorjaarsweer van de afgelopen dagen wordt ingeruild voor een bewolkter weertype waarbij er…
In 2I profiteerde Gorecht volop van het puntverlies van de concurrenten bovenin. Helpman boekte in…
Nova Tech Lycurgus heeft zaterdagavond de uitwedstrijd in het Belgische Achel tegen Tectum Achel met…
Be Quick 1887 boekte zaterdagavond in de eerste klasse H een ruime zege. Oranje Nassau…
Koploper PKC'83 heeft zaterdagmiddag in de titelstrijd in de eerste klasse H in eigen huis…
Het is de 25-jarige Jochem Kerssies gelukt om het wereldrecord schaatsen te verbreken. Op de…
Bekijk reacties
FC Groningen-jeugd speelt toch ook al tientallen jaren op Corpus?
Met een beetje passen en meten qua gebruik van de velden, moet het volgens mij prima lukken om alle clubs op Corpus te houden.
Of is het misschien een mooie kans voor één van de amateurclubs om naar een mooie nieuwe accommodatie te verhuizen? Met een beetje financiële steun van de gemeente natuurlijk..;-)