Twee jongens van 9 en 10 jaar oud zijn woensdagmiddag aangepakt voor het aanrichten van schade tijdens een joyride aan de Zaagmuldersweg in de Oosterparkwijk.
De jongens verklaarden de contactsleutel bij de auto te hebben gevonden. Hierop besloten ze een kort ritje te maken. De daders namen de benen toen zij met de auto in een voortuin tot stilstand kwamen.
Via het kenteken kon de eigenaar worden achterhaald. Die bleek de autosleutel te zijn verloren. De jonge bestuurders zijn overgedragen aan hun ouders en er wordt bemiddeld over de aangerichte schade.
Kledingbank De Zeecontainer aan de Pop Dijkemaweg viert vrijdag haar tienjarig bestaan met een feestelijk…
Burgemeester Mirjam van 't Veld reikt deze vrijdag elf koninklijke onderscheidingen uit en belt één…
In deze aflevering van Eem de stad in met Jetze en Annelies is influencer Sam…
Schaatser Jenning de Boo blijft twee jaar langer schaatsen voor Team Reggeborgh. De 21-jarige Stadjer…
De Groningse artiest Redson is geboekt op Kingsland! Hij is zaterdagmiddag om 14:20 te bewonderen…
Bij het vliegveld in Eelde zijn te hoge concentraties PFAS gevonden in de bodem en…