Occupy moet weg van de Westerhaven. Dat schrijft de VVD in een brief aan het stadsbestuur. Volgens de partij heeft Occupy zich deze openbare ruimte toegeëigend waardoor het terrein niet meer gebruikt kan worden door anderen. Wat de fractie betreft moet het tentenkamp zo snel mogelijk vertrekken.
Bovendien vindt de partij dat er van een demonstratie of manifestatie geen sprake is en dat Occupy dus geen reden heeft om daar nog te staan. De financiering die het kamp van de gemeente ontvangt voor elektriciteit en sanitaire voorzieningen is dus ongepast.
Occupy is het niet met de VVD eens en beroept zich op het recht om te demonstreren. De organisatie zegt wel degelijk bezig te zijn met manifestaties, maar nu voornamelijk achter de schermen. Het college van B&W zegt over ongeveer twee weken te laten weten wat zij met de brief gaan doen.
De voltallige oppositie in de gemeenteraad spreekt zijn zorgen uit over een incident met een…
Het rijbewijs van een beginnend automobilist is in de nacht van zaterdag op zondag ingenomen…
Bij een verkeersongeluk zondagochtend op de verbindingsweg tussen de N7 en de N370 is een…
Wall House #2 aan het Hoornsemeer staat aan de vooravond van een nieuw seizoen. Het…
Bij een conflict op de Vismarkt is in de nacht van zaterdag op zondag een…
In bioscoop Pathé in de stad gaat zondagmiddag de film 'De Kloof' in première. De…
Bekijk reacties
De VVD moet een toontje lager zingen. Het gaat ze dus om de financiering van elektriciteit en sanitair voorzieningen van het Occupy-kamp? Hoe kleinzielig.
Eerst die rare parodie op de belastingkrant en nu weer dit, wat zijn dat voor vreemde snuiters bij de VVD?
Ik denk dat Occupy best bereid is om voor meneer Rutte een tent neer te zetten op het waagplein om te demonstreren voor het demonstratie recht en lagere gemeentelijke lasten.
Of wat wil hij nu precies?